CZYM JEST "UNREALISTIC STUDIO"

Unrealistic studio powstało we wrześniu 2015 roku  i specjalizuje się w przenoszeniu państwa pomysłów w przestrzeń wirtualną. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu szeroko pojętej grafiki multimedialnej dla firm.

Firma oferuje usługi z zakresu:

Animacjami 2d.
Szczególnie animacjami dla biznesu, animacjami sprzedażowymi, jak i z zakresu usług.

Animacjami 3d
Animacjami prezentującymi produkt jak i animacjami architektonicznym
Oraz innymi pracami typu: Wizualizacjami architektonicznymi.
Wizualizacjami produktów. Animowanymi teledyskami Grafiką 3d do gier.


O właścicielu:

Nazywam się Łukasz Góras i jestem założycielem firmy Unrealistic studio. Skończyłem Edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych w instytucie Sztuk pięknych UMCS.  Pracuję w zawodzie grafika od 2011 roku,. W tym czasie zdobyłem olbrzymie doświadczenie rynkowe co skłoniło mnie do założenia właśnie działalności w 2015 roku. Od 2015 roku przeszedłem długą drogę do punktu w jakim jestem teraz. Pracowałem przy wielu projektach, które wymagały ode mnie ciężkiej pracy innowacyjności i dostosowania się do wymagań klienta. Wiele pozytywnych opinii jakie uzyskałem przez ostatnie kilka lat pracy, dodało mi dużo energii i motywuję do dalszej pracy.
UNREALISTICstudio
UNREALISTICstudio13 opinii Klientów
Jesteś naszym zadowolonym Klientem?
Zostaw swoje referencje.
DariaG, 07 listopada 2019Bardzo konkretna i satysfakcjonująca współpraca.br/Dziękujemy za wykonane animacje oraz sprawny kontakt.
EkoglobPodhale , 03 listopada 2019Bardzo dobry kontakt. Zrozumienie. Szybkie działanie zgodne z oczekiwaniami zamawiającego film reklamowy. Polecam.
(c)2019, Wszelkie Prawa Zastrzeżone