REALIZACJE 2022

WEKTOROWA ANIMACJA 2D TYPU FLAT

Klient: Inteligentne miasto
Realizacje: Unrealisticstudio

Cechą charakterystyczną stylu jest jego "Płaskość" czyli pozbawienie obrazu przestrzeni poprzez usunięcie z obrazu cieni i półcieni. Funkcjonuje kolor lokalny, paleta barwna jest szeroka i oparta o kolory podstawowe, rzadziej pochodne. Kontur występuje rzadko a jak jest to gruby i jednolity przez co płaszczy jednak jeszcze bardziej.

Styl "FLAT" jest bardzo bajkowe, nawiązuje swoim stylem do animacji dla dzieci, świetnie nadaje się do opowiadania historii. Animacje w tym stylu są lekkie i przyjemne

ANIMACJA RYSUNKOWA 2D

Klient: Auto Top Trader
Realizacje: Unrealisticstudio

Animacje są bardziej rysunkowe, dominują kolory złożone i ciepłe a kontury są różnej grubości.

W tym stylu graficznym filmy wyglądają bardziej komiksowo i młodzieżowo, humor i slapstick powoduje, że są lekkie i łatwe w odbiorze.

Klient: Atrakcjo
Realizacje: Unrealisticstudio

ANIMACJA TYPU WB (white board animation)

Klient: Maestrium -szkolenia i doradztwo.
Realizacje: Unrealisticstudio

Biała kartka i ciężka linia rysująca obiekty to podstawowa cecha takiego typu animacji. Animacje są głównie monochromatyczne, kolor jest ograniczony do minimum i występuje tylko by zwrócić uwagę odbiorcy.

Takie animacje bardzo dobrze nadają się do wyjaśniania skomplikowanych procedur, algorytmów rzadziej do opowiadania historii.

ANIMOWANE TELEDYSKI

Klient: JMT Realizacje:
Unrealisticstudio

Muzyka i obraz współpracują ze sobą idealnie, dlatego też animowane teledyski to duża część mojej pracy. Cechą charakterystyczną tego stylu jest możliwość kreowania nowych światów. Paleta barwna jest często zawężona, ruch obiektów jest prosty.

Prawdziwe zdjęcia są przekształcane na grafiki i animowane metodą wycinanki, łączy się z rysunkami, formami geometrycznymi i czym kol wiek się chce.

ANIMOWANE INTRA

Kolumny
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.

LYRICS VIDEO I ANIMOWANE OKŁADKI

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Klient: POL-BUD
Realizacje: Unrealisticstudio

Prezentacje w power poicie w dzisiejszych czasach to za mało. Animowane prezentacje to przyszłość rynku. Wprowadzony ruch do filmu przyciąga uwagę i urozmaica przekazanie informacji. Rosnące słupki, animowane grafiki i liternictwo pomagają lepiej zilustrować problem i urozmaicić pokaz.

ANIMACJE 3D

Klient: ROYAL
Realizacje: Unrealisticstudio

Prezentacja obiektu w przestrzeni 3d to początek udanej sprzedaży produktu. Korzyścią trzeciego wymiaru jest przestrzeń. Kamera porusza się w dodatkowej osi dodaje głębi, animacje 3d są bardziej „przestrzenne”
Klient: IGGEL HOME
Realizacje: Unrealisticstudio

INNE REALIZACJE

(c)2019, Wszelkie Prawa Zastrzeżone